10 listopada 2009

Rusza sprzedaż mojej książki do SCJP

Właśnie odebrałem z drukarni 150 egzemplarzy drugiego wydania mojej książki "Przygotowanie do certyfikacji SCJP 6". Tym samym rusza sprzedaż. Zainteresowanych kupnem zapraszam do serwisu getSCJP.pl.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

i jak tam, książki się sprzedają?

Mariusz Lipiński pisze...

Z pewnych względów nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.

rkaw pisze...

no to może ja napisze :)

Kupiłem książkę jakiś miesiąc temu i muszę powiedzieć że jest wypas. Nie trzeba się przebijać przez tony niepotrzebnych bzdur. Wszystko elegancko podsumowane i pogrupowane.

Ja dzięki temu materiałowi + testy kupione z http://www.javabeat.net/products/cert/scjp-1-6.php za 10$ pchnąłem SCJP 1.6 na 88%.

Pozdrawiam.

Mariusz Lipiński pisze...

Wielkie dzięki za miły komentarz. Kto wie... może jesteś pierwszym który użył mojej książki jako GŁÓWNEGO źródła wiedzy w przygotowaniu do SCJP :)

Tym milej słyszeć, że książka się sprawdziła.

Anonimowy pisze...

Hej.

Ja również uważam, że książka jest bardzo fajna. Jest konkret zamiast historii w stylu: "Na początku był Adam i Ewa...".

Uważam, że książka byłaby jeszcze lepsza gdyby uzupełnić ją przykładowymi testami - nie koniecznie w wersji drukowanej, ale na przykład dostępne do pobrania ze strony.

A propos testów, jakie źródła (oprócz powyżej wspomnianego http://www.javabeat.net/products/cert/scjp-1-6.php) polecacie?

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.