5 października 2009

Książka gotowa!

Właśnie opublikowałem ostatni rozdział. Niniejszym ogłaszam więc, że wydanie pierwsze książki "Przygotowanie do certyfikacji SCJP 6" zostało ukończone. Zapraszam do lektury! A poniżej wykres pokazujący liczbę dotychczasowych unikalnych pobrań poszczególnych rozdziałów. Właściwie to jest to liczba unikalnych IP z jakich pobrano poszczególne pliki. Sam nie wiem czy to dużo czy mało. Zawsze coś.


10 komentarzy:

Grzegorz pisze...

Gratuluję ukończenia serii, z mojej strony deklaruję chęć donacji Twoich starań, jeśli będzie możliwość z pewnością z takowej skorzystam. Czyżby teraz czeka na Ciebie akcja o kryptonimie GetSCWCD? ;) Wszystkiego dobrego!

Mateusz Mrozewski pisze...

Gratulacje :) Super inicjatywa, świetna robota.

Krzysztof Wolny pisze...

Niestety nie doczekalem ostatniego rozdzialu zdajac niedawno (kolejne :o) SCJP :) ale dzieki za wczesniejsze

Mariusz Lipiński pisze...

Akcji o kryptonimie GetSCWCD nie planuję, aczkolwiek planuje zrobienie SCWCD i planuje też akcję, tyle że inną, ale to się jeszcze okaże co z tego wyjdzie.

BTW - Poszukuje jakiejś dobrej książki do SCWCD, tak aby nadawała się pod najnowszą wersję certyfikacji i żeby była możliwie zwięzła - nie chciałbym się ponownie sfrustrować tak jak przy SCJP :)

Koziołek pisze...

Gratulacje. Poczytamy zobaczymy cz zdamy :D

Mariusz Lipiński pisze...

Opcja donacji uruchomiona. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie :)

Sebastian pisze...

Kawał dobrej, potrzebnej roboty! Mnie również odrzucają książki gdzie treść jest mocno "rozwodniona".

BTW. Poszła mała donacja :)

Mariusz Lipiński pisze...

Donację otrzymałem. Dzięki! Przy okazji dziękuję też innym donatorom.

Anonimowy pisze...

Troszke nie na temat, ale moze komus sie przyda.
Zdawalem egzamin na poczatku wrzesnia (voucher z SAI). Centrum egzaminiacyjne Altkom chcialo za przeprowadzenie egzaminu dodatkowa oplate (100zl), natomiast w ABCData wystarczyl sam voucher. Zaoszczedzone pieniadze lepiej przeznaczyc na jakas ksiazke :)

Mariusz Lipiński pisze...

Chcieli dodatkowo 100 PLN? W głowie się nie mieści! Należy tępić takie ... podmioty, tj. nie korzystać z ich usług absolutnie.

A propos książki, a właściwie jej drugiego, drukowanego wydania - w optymistycznym wariancie jeszcze w tym tygodniu odbiorę egzemplarz próbny z drukarni. Już nie mogę się doczekać!